Son güncelleme Şubat 18, 2022

Şartlar için anlaşma

Bu kullanım koşulları, kişisel olarak veya bir tüzel kişi (“siz”) ve ortak ev aksesuarları (“şirket”, “biz”, “bize” veya “bizim”) arasında yapılan yasal olarak bağlayıcı bir anlaşmayı teşkil eder, https://cohomeaccessories.Com web sitesine ve bununla ilgili, bağlantılı veya başka bir şekilde bağlantılı diğer herhangi bir medya formuna, medya kanalına, mobil web sitesine veya mobil uygulamaya (topluca “site”) erişiminiz ve kullanımınızla ilgili. Türkiye’de kayıtlıyız. Siteye girerek, bu kullanım koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul etmektesiniz. Bu kullanım koşullarının tümünü kabul etmiyorsanız, siteyi kullanmanız kesinlikle yasaktır ve derhal kullanmayı bırakmalısınız.
Zaman zaman sitede yayınlanabilecek ek şartlar ve koşullar veya belgeler, burada açıkça referans olarak dahil edilmiştir. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu kullanım koşullarında herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle değişiklik veya tadilat yapma hakkını saklı tutarız. Bu kullanım koşullarının “son güncelleme” tarihini güncelleyerek herhangi bir değişiklik hakkında sizi uyaracağız ve bu tür her bir değişiklikle ilgili özel bildirim alma hakkından feragat ediyorsunuz. Hangi şartların geçerli olduğunu anlamak için lütfen sitemizi her kullandığınızda geçerli şartları kontrol ettiğinizden emin olun. Bu tür revize edilmiş kullanım koşullarının yayınlandığı tarihten sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz, revize edilmiş kullanım koşullarındaki değişikliklere tabi olacaksınız ve bu değişikliklerden haberdar olduğunuz ve kabul ettiğiniz kabul edileceksiniz.
Sitede sağlanan bilgiler, dağıtımın veya kullanımın yasa veya düzenlemelere aykırı olacağı veya bizi bu yargı veya ülkede herhangi bir kayıt şartına tabi tutacağı herhangi bir yargı yetkisi veya ülkedeki herhangi bir kişi veya kuruluşa dağıtılması veya kullanılması amaçlanmamıştır. . Buna göre, siteye başka yerlerden erişmeyi seçen kişiler bunu kendi inisiyatifleriyle yaparlar ve yerel kanunların geçerli olduğu durumlarda ve ölçüde yerel kanunlara uymaktan münhasıran sorumludurlar.
Site, en az 13 yaşında olan kullanıcılar için tasarlanmıştır. İkamet ettikleri yargı bölgesinde reşit olmayan (genellikle 18 yaşının altında) tüm kullanıcılar, siteyi kullanmak için ebeveynlerinin veya vasilerinin iznine sahip olmalı ve doğrudan onlar tarafından denetlenmelidir. Reşit değilseniz, siteyi kullanmadan önce ebeveyninizin veya vasinizin bu kullanım koşullarını okumasını ve kabul etmesini sağlamalısınız.

Fikri Mülkiyet Hakları

aksi belirtilmedikçe, site bizim mülkiyetimizdedir ve sitedeki tüm kaynak kodu, veritabanları, işlevsellik, yazılım, web sitesi tasarımları, ses, video, metin, fotoğraf ve grafikler (topluca “içerik”) ve ticari markalar, hizmet burada yer alan markalar ve logolar (“markalar”) bize aittir veya tarafımıza aittir veya bize lisanslanmıştır ve telif hakkı ve ticari marka yasaları ve diğer çeşitli fikri mülkiyet hakları ve amerika birleşik devletleri’nin haksız rekabet yasaları, uluslararası telif hakkı yasaları, ve uluslararası sözleşmeler. İçerik ve işaretler, sitede “olduğu gibi” sadece sizin bilginiz ve kişisel kullanımınız için sunulmaktadır. Bu kullanım koşullarında açıkça belirtilenler dışında, sitenin hiçbir bölümü ve hiçbir içerik veya işaret kopyalanamaz, çoğaltılamaz, toplanamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, halka açık olarak görüntülenemez, kodlanamaz, tercüme edilemez, iletilemez, dağıtılamaz, satılamaz, lisanslanamaz veya önceden açık yazılı iznimiz olmaksızın herhangi bir ticari amaç için başka şekilde sömürülmüştür.
Siteyi kullanmaya uygun olmanız koşuluyla, siteye erişmek ve siteyi kullanmak ve uygun şekilde erişim kazandığınız içeriğin herhangi bir bölümünü yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarla indirmek veya yazdırmak için size sınırlı bir lisans verilir. kullanmak. Sitede ve sitede, içerikte ve işaretlerde size açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutuyoruz.

Kullanıcı temsilleri

siteyi kullanarak şunları beyan ve taahhüt etmektesiniz: (1) gönderdiğiniz tüm kayıt bilgilerinin doğru, doğru, güncel ve eksiksiz olacağını; (2) bu tür bilgilerin doğruluğunu koruyacak ve gerektiğinde bu tür kayıt bilgilerini derhal güncelleyeceksiniz; (3) yasal kapasiteye sahip olduğunuzu ve bu kullanım koşullarına uymayı kabul ettiğinizi; (4) 13 yaşından küçük değilsiniz; (5) ikamet ettiğiniz yargı bölgesinde reşit değilseniz veya reşit değilseniz siteyi kullanmak için ebeveyn izni aldınız; (6) bir bot, komut dosyası veya başka bir şekilde, otomatik veya insan dışı yollarla siteye erişmeyeceksiniz; (7) siteyi herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanmayacaksınız; ve (8) siteyi kullanımınız herhangi bir geçerli yasa veya düzenlemeyi ihlal etmeyecektir. Doğru olmayan, yanlış, güncel olmayan veya eksik herhangi bir bilgi verirseniz, hesabınızı askıya alma veya feshetme ve sitenin (veya herhangi bir bölümünün) mevcut veya gelecekteki tüm kullanımını reddetme hakkımız vardır.

Kullanıcı kaydı

siteye üye olmanız gerekebilir. Şifrenizi gizli tutmayı kabul etmektesiniz ve hesabınızın ve şifrenizin tüm kullanımından sorumlu olacaksınız. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu kullanıcı adının uygunsuz, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olduğuna karar verirsek, seçtiğiniz bir kullanıcı adını kaldırma, geri alma veya değiştirme hakkını saklı tutarız.

Ürünler

sitede bulunan ürünlerin renklerini, özelliklerini, teknik özelliklerini ve ayrıntılarını mümkün olduğunca doğru bir şekilde göstermek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ancak, ürünlerin renklerinin, özelliklerinin, teknik özelliklerinin ve ayrıntılarının doğru, eksiksiz, güvenilir, güncel veya başka hatalardan arınmış olacağını garanti etmiyoruz ve elektronik ekranınız ürünün gerçek renklerini ve ayrıntılarını doğru bir şekilde yansıtmayabilir. Ürün:% s. Tüm ürünler stok durumuna bağlıdır ve ürünlerin stokta olacağını garanti edemeyiz. Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi bir ürünü durdurma hakkımız saklıdır. Tüm ürünler için fiyatlar değişebilir.

Satın almalar ve ödeme

aşağıdaki ödeme şekillerini kabul ediyoruz:
– vize
– ana kart
– American Express
– keşfetmek
– paypal

site üzerinden yapılan tüm satın alma işlemleri için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlamayı kabul etmektesiniz. Ayrıca, işlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabilmemiz için e-posta adresi, ödeme yöntemi ve ödeme kartı son kullanma tarihi de dahil olmak üzere hesap ve ödeme bilgilerini derhal güncellemeyi kabul edersiniz. Satış vergisi, tarafımızca gerekli görüldüğü şekilde satın alma fiyatlarına eklenecektir. Fiyatları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Tüm ödemeler Türk Lirası olarak yapılacaktır.
Tüm ücretleri, satın alımlarınız için geçerli olan fiyatlar üzerinden ödemeyi kabul ediyorsunuz ve siparişinizi verdikten sonra, seçtiğiniz ödeme sağlayıcınızdan bu tür tutarları tahsil etmemize izin veriyorsunuz. Daha önce ödeme talep etmiş veya almış olsak bile, fiyatlandırmadaki herhangi bir hatayı veya hatayı düzeltme hakkımızı saklı tutarız.
Site aracılığıyla verilen herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı tarafından veya aynı müşteri hesabı altında verilen siparişleri, aynı ödeme yöntemini ve/veya aynı fatura veya sevkiyat adresini kullanan siparişleri içerebilir. Kendi kararımıza göre bayiler, bayiler veya distribütörler tarafından verilmiş gibi görünen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkımızı saklı tutarız.

İade politikasi

Lütfen herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce sitede yayınlanan iade politikamızı inceleyin.

yasaklanmış faaliyetler

Siteye, siteyi kullanıma sunduğumuz amaç dışında herhangi bir amaçla erişemez veya siteyi kullanamazsınız. Site, tarafımızca özel olarak onaylanan veya onaylananlar dışında herhangi bir ticari girişimle bağlantılı olarak kullanılamaz.
Sitenin bir kullanıcısı olarak şunları yapmamayı kabul edersiniz:
Bizden yazılı izin almadan doğrudan veya dolaylı olarak bir koleksiyon, derleme, veritabanı veya dizin oluşturmak veya derlemek için siteden veri veya diğer içeriği sistematik olarak almak.
Özellikle kullanıcı şifreleri gibi hassas hesap bilgilerini öğrenmeye yönelik herhangi bir girişimde bizi ve diğer kullanıcıları kandırmak, dolandırmak veya yanlış yönlendirmek.
Herhangi bir içeriğin kullanımını veya kopyalanmasını engelleyen veya kısıtlayan veya sitenin ve/veya içerdiği içeriğin kullanımına sınırlamalar getiren özellikler de dahil olmak üzere, sitenin güvenlikle ilgili özelliklerini atlatmak, devre dışı bırakmak veya başka bir şekilde müdahale etmek.
Bize göre bizi ve/veya siteyi kötülemek, lekelemek veya başka şekilde zarar vermek.
Başka bir kişiyi taciz etmek, kötüye kullanmak veya zarar vermek için siteden elde edilen herhangi bir bilgiyi kullanın.
Destek hizmetlerimizi uygunsuz şekilde kullanın veya yanlış suistimal veya suistimal raporları gönderin.
Siteyi yürürlükteki yasalara veya düzenlemelere aykırı bir şekilde kullanın.
Sitenin izinsiz çerçevelenmesi veya siteye bağlantı verilmesi.
Virüsleri, truva atlarını veya aşırı büyük harf kullanımı ve spam (sürekli tekrarlanan metin gönderme) dahil olmak üzere, herhangi bir tarafın kesintisiz olarak siteyi kullanmasına ve siteden yararlanmasına engel olan diğer materyalleri yüklemek veya iletmek (veya yüklemeye veya iletmeye çalışmak) veya sitenin kullanımını, özelliklerini, işlevlerini, işletimini veya bakımını değiştirir, bozar, bozar, değiştirir veya müdahale eder.
Yorum veya mesaj göndermek için komut dosyaları kullanmak veya herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzer veri toplama ve çıkarma araçlarını kullanmak gibi sistemin herhangi bir otomatik kullanımına dahil olun.
Herhangi bir içerikten telif hakkı veya diğer mülkiyet hakları bildirimini silin.
Başka bir kullanıcının veya kişinin kimliğine bürünmeye veya başka bir kullanıcının kullanıcı adını kullanmaya çalışmak.
Net grafik değişim biçimleri (“gif’ler”), 1×1 pikseller, web hataları, çerezler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, pasif veya aktif bir bilgi toplama veya iletim mekanizması işlevi gören herhangi bir materyali yükleyin veya iletin (veya yüklemeye veya iletmeye çalışın). veya diğer benzer cihazlar (bazen “casus yazılım” veya “pasif toplama mekanizmaları” veya “pcms” olarak anılır).
Siteye veya siteye bağlı ağlara veya hizmetlere müdahale etmek, kesintiye uğratmak veya gereksiz bir yük oluşturmak.
Sitenin herhangi bir bölümünü size sağlamakla meşgul olan çalışanlarımızı veya aracılarımızı taciz etmek, kızdırmak, korkutmak veya tehdit etmek.
Siteye veya sitenin herhangi bir bölümüne erişimi engellemek veya kısıtlamak için tasarlanmış sitenin herhangi bir önlemini atlamaya çalışmak.
Flash, php, html, javascript veya diğer kodlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sitenin yazılımını kopyalayın veya uyarlayın.
Yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında, sitenin bir bölümünü oluşturan veya herhangi bir şekilde oluşturan yazılımlardan herhangi birini deşifre etmeyin, kaynak koda dönüştürün, parçalarına ayırın veya tersine mühendislik yapın.
Standart arama motoru veya internet tarayıcısı kullanımının sonucu olmadıkça, siteye erişen herhangi bir örümcek, robot, hile aracı, kazıyıcı veya çevrimdışı okuyucu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir otomatik sistemi kullanma, başlatma, geliştirme veya dağıtma veya yetkisiz komut dosyası veya diğer yazılımları kullanmak veya başlatmak.
Sitede alışveriş yapmak için bir satın alma acentesi veya satın alma acentesi kullanın.
İstenmeyen e-posta göndermek veya otomatik yollarla veya yanlış beyanlar altında kullanıcı hesapları oluşturmak amacıyla elektronik veya diğer yollarla kullanıcıların kullanıcı adlarını ve/veya e-posta adreslerini toplamak dahil olmak üzere siteyi izinsiz kullanmak.
Siteyi bizimle rekabet etme çabasının bir parçası olarak kullanmak veya siteyi ve/veya içeriği herhangi bir gelir getirici girişim veya ticari girişim için kullanmak.
Mal ve hizmetlerin reklamını yapmak veya teklif vermek için siteyi kullanın.

Kullanıcı tarafından oluşturulan katkılar

site sizi sohbet etmeye, katkıda bulunmaya veya bloglara, mesaj panolarına, çevrimiçi forumlara ve diğer işlevlere katılmaya davet edebilir ve size oluşturma, gönderme, postalama, görüntüleme, iletme, gerçekleştirme, yayınlama, dağıtma, veya metin, yazı, video, ses, fotoğraf, grafik, yorum, öneri veya kişisel bilgiler veya diğer materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bize veya sitede içerik ve materyal yayınlamak (topluca “katkılar”). Katkılar, sitenin ve pazar tekliflerinin diğer kullanıcıları tarafından ve üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla görüntülenebilir. Bu nedenle, ilettiğiniz tüm katkılar gizli olmayan ve tescilli olmayan olarak değerlendirilebilir. Herhangi bir katkı oluşturduğunuzda veya kullanıma sunduğunuz zaman, aşağıdakileri beyan ve garanti edersiniz:
oluşturulması, dağıtılması, iletilmesi, halka açık gösterimi veya performansı ve katkılarınızın erişimi, indirilmesi veya kopyalanması, telif hakkı, patent, ticari marka, ticari sır veya bunlarla sınırlı olmamak üzere mülkiyet haklarını ihlal etmez ve etmeyecektir. herhangi bir üçüncü şahsın manevi hakları.
Bize, siteye ve sitenin diğer kullanıcılarına katkılarınızı site tarafından öngörülen herhangi bir şekilde kullanma yetkisi vermek ve bunları kullanmak için gerekli lisanslara, haklara, izinlere, yayın izinlerine ve izinlere sahip veya yaratıcısı ve sahibi sizsiniz ve bunlar kullanım Şartları.
Katkılarınız tarafından öngörülen herhangi bir şekilde dahil edilmesini ve kullanılmasını sağlamak için bu tür her bir tanımlanabilir bireysel kişinin adını veya benzerliğini kullanmak için katkılarınızda her bir tanımlanabilir bireysel kişinin yazılı iznine, ibrasına ve/veya iznine sahipsiniz. site ve bu kullanım koşulları.
Katkılarınız yanlış, hatalı veya yanıltıcı değildir.
Katkılarınız, istenmeyen veya yetkisiz reklamlar, promosyon malzemeleri, piramit şemaları, zincir mektuplar, istenmeyen postalar, toplu postalar veya diğer talep biçimleri değildir.
Katkılarınız müstehcen, açık saçık, şehvetli, pis, şiddet içeren, taciz edici, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde veya (bizim tarafımızdan belirlendiği üzere) başka şekilde sakıncalı değildir.
Katkılarınız kimseyle alay etmez, alay etmez, küçük düşürmez, yıldırmaz veya kötüye kullanmaz.
Katkılarınız, başka herhangi bir kişiyi taciz etmek veya tehdit etmek (bu terimlerin yasal anlamında) ve belirli bir kişiye veya insan sınıfına karşı şiddeti teşvik etmek için kullanılmaz.
Katkılarınız geçerli herhangi bir yasayı, düzenlemeyi veya kuralı ihlal etmez.
Katkılarınız, herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal etmez.
Katkılarınız, çocuk pornografisi ile ilgili herhangi bir geçerli yasayı ihlal etmemekte veya başka bir şekilde, reşit olmayanların sağlığını veya esenliğini korumayı amaçlamamaktadır;
katkılarınız ırk, ulusal köken, cinsiyet, cinsel tercih veya fiziksel engel ile bağlantılı herhangi bir rahatsız edici yorum içermez.
Katkılarınız, bu kullanım koşullarının herhangi bir hükmünü veya geçerli herhangi bir yasa veya düzenlemeyi başka bir şekilde ihlal etmez veya ihlal eden materyale bağlantı vermez.
Sitenin veya pazar tekliflerinin yukarıda belirtilenleri ihlal edecek şekilde kullanılması bu kullanım şartlarını ihlal eder ve diğer şeylerin yanı sıra siteyi ve pazar tekliflerini kullanma haklarınızın feshedilmesine veya askıya alınmasına neden olabilir.

katkı lisansı

Katkılarınızı sitenin herhangi bir bölümüne göndererek, otomatik olarak, bize sınırsız, sınırsız, geri alınamaz, kalıcı, münhasır olmayan, devredilebilir, telifsiz, tamamen verme hakkına sahip olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz. – barındırma, kullanma, kopyalama, çoğaltma, ifşa etme, satma, yeniden satma, yayınlama, yayınlama, yeniden adlandırma, arşivleme, saklama, önbelleğe alma, kamuya açık olarak gerçekleştirme, kamuya açık olarak görüntüleme, yeniden biçimlendirme, tercüme etme, iletme, alıntı yapma (içinde) için ücretli, dünya çapında hak ve lisans tamamen veya kısmen) ve bu tür katkıları (görüntü ve sesiniz dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir amaçla, ticari, reklam veya başka bir amaçla dağıtmak ve bu tür katkıların türevlerini hazırlamak veya başka çalışmalara dahil etmek ve ve yukarıdakilerin alt lisanslarını yetkilendirin. Kullanım ve dağıtım, herhangi bir medya formatında ve herhangi bir medya kanalı aracılığıyla gerçekleştirilebilir.
Bu lisans, şu anda bilinen veya bundan sonra geliştirilecek olan herhangi bir form, medya veya teknoloji için geçerli olacaktır ve adınızı, şirket adınızı ve uygun olduğu şekilde franchise adınızı ve ticari markalardan, hizmet markalarından, ticari adlardan, logolardan herhangi birini kullanmamızı içerir. ve sağladığınız kişisel ve ticari görüntüler. Katkılarınız ile ilgili tüm manevi haklardan feragat etmektesiniz ve katkılarınızda manevi hakların başka şekilde ileri sürülmediğini garanti etmektesiniz.
Katkılarınız üzerinde herhangi bir mülkiyet iddiasında bulunmuyoruz. Tüm katkılarınızın ve katkılarınızla ilişkili tüm fikri mülkiyet haklarının veya diğer mülkiyet haklarının tam mülkiyeti sizde kalır. Sitenin herhangi bir alanında tarafınızca sağlanan katkılarınızda herhangi bir beyan veya beyandan sorumlu değiliz. Siteye yaptığınız katkılardan yalnızca siz sorumlusunuz ve katkılarınızla ilgili olarak bizi her türlü sorumluluktan muaf tutmayı ve aleyhimize herhangi bir yasal işlemden kaçınmayı açıkça kabul etmektesiniz.
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak (1) herhangi bir katkıyı düzenleme, yeniden düzenleme veya başka bir şekilde değiştirme; (2) herhangi bir katkıyı sitede daha uygun yerlere yerleştirmek için yeniden kategorize etmek; ve (3) herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir katkıyı önceden taramak veya silmek. Katkılarınızı izlemekle yükümlü değiliz.

İncelemeler için yönergeler

we may provide you areas on the site to leave reviews or ratings. When posting a review, you must comply with the following criteria: (1) you should have firsthand experience with the person/entity being reviewed; (2) your reviews should not contain offensive profanity, or abusive, racist, offensive, or hate language; (3) your reviews should not contain discriminatory references based on religion, race, gender, national origin, age, marital status, sexual orientation, or disability; (4) your reviews should not contain references to illegal activity; (5) you should not be affiliated with competitors if posting negative reviews; (6) you should not make any conclusions as to the legality of conduct; (7) you may not post any false or misleading statements; and (8) you may not organize a campaign encouraging others to post reviews, whether positive or negative.
We may accept, reject, or remove reviews in our sole discretion. We have absolutely no obligation to screen reviews or to delete reviews, even if anyone considers reviews objectionable or inaccurate. Reviews are not endorsed by us, and do not necessarily represent our opinions or the views of any of our affiliates or partners. We do not assume liability for any review or for any claims, liabilities, or losses resulting from any review. By posting a review, you hereby grant to us a perpetual, non-exclusive, worldwide, royalty-free, fully-paid, assignable, and sublicensable right and license to reproduce, modify, translate, transmit by any means, display, perform, and/or distribute all content relating to review.

Gönderiler

Site veya sizin tarafınızdan bize sağlanan pazar teklifleri (“gönderiler”) ile ilgili herhangi bir soru, yorum, öneri, fikir, geri bildirim veya diğer bilgilerin gizli olmadığını ve yegane mülkiyetimiz olacağını onaylar ve kabul edersiniz. Tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere münhasır haklara sahip olacağız ve bu gönderilerin herhangi bir yasal amaçla, ticari veya başka bir şekilde, size herhangi bir onay veya tazminat olmaksızın sınırsız kullanım ve yayma hakkına sahip olacağız. İşbu belgeyle, bu tür gönderilerin tüm manevi haklarından feragat etmektesiniz ve bu tür gönderilerin size ait orijinal olduğunu veya bu tür gönderileri gönderme hakkına sahip olduğunuzu işbu belgeyle garanti etmektesiniz. Gönderimlerinizde herhangi bir mülkiyet hakkının iddia edilen veya fiili ihlali veya kötüye kullanılması için bize karşı herhangi bir rücu edilmeyeceğini kabul edersiniz.

site yönetimi

Aşağıdakileri yapma hakkımızı saklı tutarız, ancak yükümlülüğümüz yoktur: (1) siteyi bu kullanım koşullarının ihlaline karşı izlemek; (2) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, yasayı veya bu kullanım şartlarını ihlal eden kişilere karşı, söz konusu kullanıcıyı kolluk kuvvetlerine bildirmek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun yasal işlemleri başlatmak; (3) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir sınırlama olmaksızın, katkılarınızdan herhangi birini veya herhangi bir bölümünü reddetmek, bunlara erişimi kısıtlamak, kullanılabilirliğini sınırlamak veya (teknolojik olarak mümkün olduğu ölçüde) devre dışı bırakmak; (4) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir sınırlama, bildirim veya yükümlülük olmaksızın, boyutu aşırı olan veya herhangi bir şekilde sistemlerimiz için yük oluşturan tüm dosyaları ve içeriği siteden kaldırmak veya başka bir şekilde devre dışı bırakmak; ve (5) siteyi, haklarımızı ve mülkiyetimizi korumak ve sitenin ve pazar tekliflerinin düzgün işleyişini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir şekilde başka şekilde yönetmek.

Gizlilik Politikası

veri gizliliğini ve güvenliğini önemsiyoruz. Lütfen gizlilik politikamızı inceleyin: https://cohomeaccessories.com/privacy-policy/. Siteyi veya pazar tekliflerini kullanarak, bu kullanım koşullarına dahil edilen gizlilik politikamıza bağlı kalmayı kabul edersiniz. Lütfen sitenin ve pazar tekliflerinin türkiye’de barındırıldığını unutmayın. Türkiye’deki geçerli yasalardan farklı kişisel veri toplama, kullanım veya ifşayı düzenleyen yasalar veya diğer gereklilikler ile dünyanın herhangi bir başka bölgesinden siteye veya pazaryeri tekliflerine erişirseniz, siteyi kullanmaya devam etmeniz yoluyla, verilerinizi türkiye’ye aktarıyor ve verilerinizin türkiye’ye aktarılmasına ve türkiye’de işlenmesine açıkça muvafakat ediyorsunuz.

Süre ve fesih

bu kullanım koşulları, siteyi kullandığınız süre boyunca tam olarak yürürlükte kalacaktır. Bu kullanım koşullarının diğer hükümlerini sınırlamadan, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir bildirimde bulunmadan veya yükümlülük altına girmeden, herhangi bir kişinin siteye ve pazar tekliflerine (belirli IP adreslerinin engellenmesi dahil) erişimini ve kullanımını reddetme hakkını saklı tutarız. bu kullanım koşullarında veya geçerli herhangi bir yasa veya düzenlemede yer alan herhangi bir beyan, garanti veya sözleşmenin ihlali dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle veya sebep olmaksızın. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir zamanda uyarıda bulunmaksızın siteyi ve pazar tekliflerini kullanımınızı veya katılımınızı sonlandırabilir veya hesabınızı ve yayınladığınız herhangi bir içerik veya bilgiyi silebiliriz.
Hesabınızı herhangi bir nedenle feshedersek veya askıya alırsak, üçüncü kişi adına hareket ediyor olsanız bile, kendi adınıza, sahte veya ödünç alınmış bir ad veya herhangi bir üçüncü şahıs adına kaydolmanız ve yeni bir hesap oluşturmanız yasaktır. Parti. Hesabınızı sona erdirmeye veya askıya almaya ek olarak, hukuki, cezai ve ihtiyati tazminat talep etmek de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun yasal işlemleri başlatma hakkımızı saklı tutuyoruz.

Değişiklikler ve kesintiler

we reserve the right to change, modify, or remove the contents of the site at any time or for any reason at our sole discretion without notice. However, we have no obligation to update any information on our site. We also reserve the right to modify or discontinue all or part of the marketplace offerings without notice at any time. We will not be liable to you or any third party for any modification, price change, suspension, or discontinuance of the site or the marketplace offerings.
We cannot guarantee the site and the marketplace offerings will be available at all times. We may experience hardware, software, or other problems or need to perform maintenance related to the site, resulting in interruptions, delays, or errors. We reserve the right to change, revise, update, suspend, discontinue, or otherwise modify the site or the marketplace offerings at any time or for any reason without notice to you. You agree that we have no liability whatsoever for any loss, damage, or inconvenience caused by your inability to access or use the site or the marketplace offerings during any downtime or discontinuance of the site or the marketplace offerings. Nothing in these terms of use will be construed to obligate us to maintain and support the site or the marketplace offerings or to supply any corrections, updates, or releases in connection therewith.

geçerli yasa

bu şartlar türkiye kanunlarına tabi olacak ve bu kanunlara göre tanımlanacaktır. Co-home aksesuarları ve siz, bu şartlarla bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için türkiye mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine sahip olacağını gayri kabili rücu kabul etmektesiniz.

düzeltmeler

sitede, açıklamalar, fiyatlandırma, bulunabilirlik ve çeşitli diğer bilgiler dahil olmak üzere, pazar teklifleriyle ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya eksikliği düzeltme ve sitedeki bilgileri herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutarız.

sorumluluk reddi

site olduğu gibi ve mevcut olduğu gibi sağlanır. Site hizmetlerini kullanımınızın riskinin tamamen size ait olacağını kabul etmektesiniz. Yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme gibi zımni garantiler dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, site ve siteyi kullanımınızla bağlantılı olarak açık veya zımni tüm garantileri reddediyoruz. Site içeriğinin veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir web sitesinin içeriğinin doğruluğu veya eksiksizliği hakkında hiçbir garanti veya beyanda bulunmayız ve herhangi bir (1) hata, hata veya içerik ve materyalin yanlışlığından, ( 2) Siteye erişiminiz ve siteyi kullanmanızdan kaynaklanan her türlü kişisel yaralanma veya mal hasarı, (3) güvenli sunucularımıza ve/veya tüm kişisel bilgilere ve/veya finansal bilgilere yetkisiz erişim veya bunların kullanımı burada saklanan, (4) siteye veya siteden iletimin kesilmesi veya kesilmesi, (5) herhangi bir üçüncü şahıs tarafından siteye veya site aracılığıyla iletilebilecek herhangi bir böcek, virüs, truva atı veya benzerleri ve/veya ( 6) herhangi bir içerik ve materyaldeki herhangi bir hata veya eksiklik veya site aracılığıyla yayınlanan, iletilen veya başka bir şekilde kullanıma sunulan herhangi bir içeriğin kullanımı sonucunda ortaya çıkan her türlü kayıp veya hasar. Site, hiper bağlantılı herhangi bir web sitesi veya herhangi bir afiş veya başka reklamda yer alan herhangi bir web sitesi veya mobil uygulama aracılığıyla üçüncü bir şahıs tarafından reklamı yapılan veya sunulan herhangi bir ürün veya hizmet için garanti, tasdik, garanti veya sorumluluk kabul etmiyoruz ve bir taraf veya herhangi bir şekilde, sizinle herhangi bir üçüncü taraf ürün veya hizmet sağlayıcı arasındaki herhangi bir işlemi izlemekten sorumlu olmayacaktır. Herhangi bir ortamda veya herhangi bir ortamda bir ürün veya hizmet satın alırken olduğu gibi, en iyi kararınızı vermeli ve uygun olduğunda dikkatli olmalısınız.

Yükümlülük Sınırlamaları

Biz veya yöneticilerimiz, çalışanlarımız veya acentelerimiz, kâr kaybı, gelir kaybı, veri kaybı dahil olmak üzere doğrudan, dolaylı, sonuç olarak ortaya çıkan, örnek teşkil eden, arızi, özel veya cezai zararlardan size veya herhangi bir üçüncü kişiye karşı hiçbir durumda sorumlu olmayacağız, veya siteyi kullanımınızdan kaynaklanan diğer zararlar, bu tür zararların olasılığı bize bildirilmiş olsa bile.

tazminat

makul avukatlar da dahil olmak üzere herhangi bir kayıp, hasar, yükümlülük, iddia veya talebe karşı bağlı kuruluşlarımız, bağlı kuruluşlarımız ve ilgili tüm memurlarımız, acentelerimiz, ortaklarımız ve çalışanlarımız dahil olmak üzere bizi savunmayı, tazmin etmeyi ve zarar görmemesini sağlamayı kabul edersiniz. Aşağıdakilerden dolayı veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir üçüncü şahıs tarafından yapılan ücret ve masraflar: (1) katkılarınız; (2) sitenin kullanımı; (3) bu kullanım koşullarının ihlali; (4) bu kullanım koşullarında belirtilen beyan ve garantilerinizin ihlali; (5) fikri mülkiyet hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz; veya (6) site aracılığıyla bağlantı kurduğunuz sitenin diğer herhangi bir kullanıcısına yönelik herhangi bir açık zararlı davranış. Yukarıda belirtilenlere bakılmaksızın, masrafları size ait olmak üzere, bizi tazmin etmeniz gereken herhangi bir konunun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenme hakkını saklı tutarız ve bu tür iddialara karşı savunmamızla, masrafları size ait olmak üzere işbirliği yapmayı kabul edersiniz. Bu tazminata tabi olan bu tür herhangi bir iddia, eylem veya takibattan haberdar olduğumuzda sizi bilgilendirmek için makul çabayı göstereceğiz.

Kullanıcı bilgisi

Sitenin performansını yönetmek amacıyla siteye ilettiğiniz belirli verileri ve siteyi kullanımınızla ilgili verileri muhafaza edeceğiz. Düzenli rutin veri yedeklemeleri yapmamıza rağmen, ilettiğiniz veya siteyi kullanarak üstlendiğiniz herhangi bir faaliyetle ilgili tüm verilerden yalnızca siz sorumlusunuz. Bu tür verilerin kaybolması veya bozulması konusunda size karşı hiçbir sorumluluğumuz olmayacağını kabul etmektesiniz ve bu tür verilerin kaybolması veya bozulmasından dolayı aleyhimize dava açma hakkından işbu vesile ile feragat etmektesiniz.

Elektronik iletişim, işlemler ve imzalar

siteyi ziyaret etmek, bize e-posta göndermek ve çevrimiçi formları doldurmak elektronik iletişimi oluşturur. Elektronik iletişim almayı kabul ediyorsunuz ve size elektronik olarak, e-posta yoluyla ve sitede sunduğumuz tüm anlaşmaların, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimlerin yazılı olmasıyla ilgili tüm yasal gereklilikleri karşıladığını kabul ediyorsunuz. Elektronik imzaların, sözleşmelerin, siparişlerin ve diğer kayıtların kullanılmasını ve tarafımızca veya site aracılığıyla başlatılan veya tamamlanan işlemlerin bildirimlerinin, politikalarının ve kayıtlarının elektronik olarak teslim edilmesini kabul etmektesiniz. Herhangi bir yargı alanındaki herhangi bir kanun, yönetmelik, kural, yönetmelik veya diğer kanunlar kapsamında orijinal imza veya elektronik olmayan kayıtların teslimini veya saklanmasını veya diğer herhangi bir yolla ödeme veya kredi verilmesini gerektiren hak veya gerekliliklerden işbu belge ile feragat etmektesiniz. elektronik araçlardan daha

Çeşitli

bu kullanım koşulları ve sitede veya siteyle ilgili olarak tarafımızca yayınlanan herhangi bir politika veya çalışma kuralı, sizinle aramızdaki anlaşmanın ve anlayışın tamamını oluşturur. Bu kullanım koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız veya uygulamamamız, bu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez. Bu kullanım koşulları, yasaların izin verdiği en geniş ölçüde geçerlidir. Haklarımızı ve yükümlülüklerimizi herhangi bir zamanda veya herhangi bir zamanda başkalarına devredebiliriz. Makul kontrolümüz dışındaki herhangi bir nedenin neden olduğu herhangi bir kayıp, hasar, gecikme veya eylemsizlikten sorumlu veya yükümlü olmayacağız. Bu kullanım koşullarının herhangi bir hükmünün veya bir kısmının yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu belirlenirse, bu hüküm veya hükmün bir kısmı bu kullanım koşullarından ayrılabilir olarak kabul edilir ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez. hükümler. Bu kullanım koşulları veya sitenin kullanımı sonucunda sizinle aramızda herhangi bir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya acentelik ilişkisi kurulmamaktadır. Bu kullanım koşullarının, bunları hazırlamış olmanız nedeniyle aleyhimize yorumlanmayacağını kabul etmektesiniz. Bu kullanım koşullarının elektronik formuna ve bu kullanım koşullarını yerine getirmek için taraflarca imzalanmamasına dayalı olarak sahip olabileceğiniz tüm savunmalardan işbu vesile ile feragat etmektesiniz.

Bize Ulaşın

Siteyle ilgili bir şikayeti çözmek veya sitenin kullanımıyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin:Co-Home Accessories
Phone: +90 553 077 81 62
[email protected]